poniedziałek – piątek: 9.00 – 20.00 | sobota: 9.00 – 14.00 | ul. Kaliny Jędrusik 9, Warszawa |

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA VITAMIN C MESOCOCKTAIL

Mezoterapia mikroigłowa z intensywnym serum z 20% witaminą C, dla każdego rodzaju skóry, zarówno młodej, jak i dojrzałej, szczególnie dla cery szarej, zmęczonej, z widocznymi oznakami fotostarzenia, o nierównomiernym kolorycie i rozszerzonymi naczynkami. Stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny i glikozoaminoglikanów, regeneruje skórę, wykazuje działanie uszczelniające i wzmacniające ściany naczyń krwionośnych. Pozostawia skórę rozjaśnioną, pełną blasku, o równomiernym kolorycie. Zabieg przeciwdziała starzeniu się skóry, ujędrnia i poprawia owal twarzy.

Po zabiegu polecamy:

  • zastosowanie kojącej maski Pro-Vascular Mousse Mask, która doskonale wycisza skórę, łagodzi zaczerwienia i podrażnienia, regeneruje, odżywia, nawilża i pielęgnuje
  • lub w celu wzmocnienia efektu anti- aging zastosowanie Cells Biocellulose Mask – biocellulozowej maski z komórkami macierzystymi, która intensywnie wygładza zmarszczki, silnie i długotrwale nawilża, rewitalizuje, a także chroni komórki skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i pobudza je do odbudowy. Cera odzyskuje blask, równomierny koloryt i jedwabistą gładkość.

Zabieg obejmuje twarz i szyję.

Czas zabiegu: 45 minut, 60 minut (wersja z maską)

Cena zabiegu: 260 zł pierwszy zabieg, 210 zł kolejne zabiegi

Wersja z maską Pro-Vascular: 290 zł pierwszy zabieg, 240 zł kolejne zabiegi

Wersja z maską biocellulozową:: 310 zł pierwszy zabieg, 260 zł kolejne zabiegi

Częstotliwość wykonywania zabiegów: 4-8 zabiegów, co 10-14 dni, lub zabieg jednorazowy.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:
+48 780 096 001